درباره ما

معرفی یونیپاک

شرکت یونیپاک در سال 1354 تاسیس فعالیت خود را به صورت گسترده دراقصی نقاط جهان زیر نظر انجمن های بین المللی بسته بندی و حمل اغاز نمود و با بیش از 40 سال تجربه یکی از فعالترین شرکتهای بسته بندی و حمل کالا در ایران بشمار میرود.

تخصص یونیپاک در بسته بندی لوازم منزل ماشین الات اشیائ هنری از قبیل تابلو و مجسمه و اشیائ موزه ای و پیانو میباشد.کارمندان یونیپاک همگی در استخدام و تعلیم شرکت بوده و دارای تجربه کاری کافی در امر بسته بندی میباشند.

کامیون های مخصوص حمل کالای این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که با امنیت کامل و به صورت مکانیزه وبا صرف کمترین زمان بار مورد نظر را جابجا کنند.

با در اختیار داشتن کادری مجرب. کنترل کیفیت انجام کار در تمام مراحل بنحو احسن و طبق نظر مشتری انجام میشود و شرکت مسولیت سالم رسیدن بار تا مقصد نهایی را بر عهده دارد.شرکت یونیپاک به عنوان اولین و قدیمی ترین شرکت بسته بندی بین المللی در ایران به عضویت انجمن های حمل و نقل بین المللی امریکا کانادا و آسیا (HHGFAA, IAM, AMSA, CAM, ARA) در امده است. این انجمن ها امکان همکاری با کلیه شرکت های همکار در تمام نقاط جهان را فراهم مینمایند.